O nás

Od roku 2008 sme realizovali viac ako 30 projektov RFI/RFP/M&A a spolupracujeme s viac ako 50 partnermi.

Spoločnosť Infinity Consulting vznikla v roku 2008. Za krátku dobu sa stihla zviditeľniť na trhu stredoeurópskych firiem poskytujúcich poradenské služby v dynamicky rozvíjajúcich sa oblastiach platobných systémov, vydávania a akceptácie platobných kariet, rovnako aj v oblasti správy vernostných a identifikačných systémov.

0
0
£
£
$
£
£
0
$
£
0
$
$

Naša filozofia

Základná myšlienka, ktorá stále tvorí hlavnú časť našej filozofie, je prinášať vysokú pridanú hodnotu našim klientom.

Infinity Consulting budovy
Platobné karty
Infinity Consulting budovy

Ide predovšetkým o dôraz na realizovateľnosť ponúkaných alebo dopytovaných riešení. S rastúcou komplexnosťou riešení sa môže ľahko stať, že sa podstata veci stratí a výsledok celého snaženia vedie k frustrácii všetkých zúčastnených. Tejto situácii sa snažíme zabrániť, preto klientom ponúkame poradenstvo v ranných štádiách definície požiadaviek riešenia.

Naša filozofia

Naša misia je založená na otvorených a transparentných vzťahoch.

Infinity Consulting klávesnica s platobnou kartou
Infinity Consulting ATM bankomat
Infinity Consulting klávesnica s platobnou kartou

Snažíme sa jasne špecifikovať obsah, rozsah a cieľ spolupráce, aby sme predišli nedorozumeniam alebo nereálnym očakávaniam. Celý priebeh projektu je detailne monitorovaný. V prípade akejkoľvek odchýlky klientov okamžite informujeme.

Naša filozofia

Vzhľadom na komplexnosť problematiky sa snažíme vyberať špecializovaných odborníkov pre konkrétne úlohy.

Infinity Consulting platobné karty
Infinity Consulting platba cez terminál
Infinity Consulting platobné karty

Zoznam našich partnerov a externých spolupracovníkov je dlhý a doteraz vždy poskytol dostatok kvalifikovanej pracovnej sily. V prípade potreby zostavíme aj hybridné tímy, ktoré môžu v rámci pracovného dňa obsahovať viacero špecializovaných pracovníkov. Tešíme sa na spoluprácu!

Dohodnime si konzultáciu

Máte záujem o naše služby? Dajte nám nezáväzne vedieť rýchlym formulárom nižšie alebo nás kontakujte emailom alebo na telefónnom čísle +421 2 2091 0132.

Formulár bol odoslaný.
Ďakujeme.
Práve nie je možné odoslať formulár. Niekde nastala chyba. Skúste to znovu, prosím, alebo nás konktaktujte telefonicky alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie.

Naši partneri

SBK logoDeň bez hotovosti logoZBK logoATM Industry logoATM marketplace logoPaymentEye logo